Кондратюк Катерина Іванівна, має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Біологія та географія», працює за фахом, викладає біологію та географію в 6 – 9 класах, хімію у 7 – 9 класах Олексіївської загальноосвітньої школі І-ІІ ст.

Педагогічний стаж 11 років. Вчитель другої кваліфікаційної категорії. У 2015 році пройшла курсову перепідготовку в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського.

Володіє сучасними освітніми технологіями. Дає учням глибокі і міцні знання з біології та географії, уроки проводяться на високому теоретичному та науково-методичному рівні, унаочнює навчання за допомогою експериментів та демонстрацій. Має глибокі і різнобічні знання зі свого предмету та сумісних дисциплін. Спілкування зі школярами на уроках і під час позакласної роботи будується на принципах партнерства і поваги до особистості учня. Вимоглива до себе та до учнів. Уроки цікаві, насичені, динамічні, на високому науковому та методичному рівні. Володіє сучасними освітніми технологіями, під час уроків використовує групову та проектну діяльність учнів, ігрові та інтерактивні методи роботи, застосовує диференційований та індивідуальний підхід в навчанні.

Залучає учнів до роботи шкільного гуртка «Юний натураліст» та «Юний рятувальник», еколого-натуралістичної й дослідницької діяльності, проводить подорожі та екскурсії. Шкільний координатор інтерактивних конкурсів «Колосок» та «Геліантус».

Володіє ІКТ, веде свій методичний блог. Знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

Постійно вдосконалює свій професійний рівень, є активним учасником районного методичного об’єднання вчителів біології та географії, головою шкільного методичного об’єднання вчителів природничого циклу, член методичної ради та методичного об’єднання класних керівників. Регулярно має виступи на педагогічній раді. Працює над проблемою «Використання навчально-ігрових технологій як інноваційної форми навчання під час вивчення природничих дисциплін».

Відзначається високою загальною культурою, стійкими моральними якостями, що служать прикладом для наслідування. Користується авторитетом та підтримкою серед колег, учнів та їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi