Писаренко Оксана Сергіївна здобула вищу педагогічну освіту за спеціальністю Психологія працює на посаді педагога-організатора Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. з 2012 р. Педагогічний стаж 3 роки. У 2015 році пройшла курси підвищення кваліфікації у Кіровоградському обласному інституту ті післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського.

За час роботи у навчальному закладі зарекомендувала себе творчим, відповідальним працівником, який сумлінно відноситься до своїх обов’язків. У своїй роботі з дітьми вміє зацікавити, допомогти. Під її керівництвом активно працює волонтерський загін «Армія добра», шкільний парламент. Оксана Сергіївна проводить виховні заходи, які вдало продумані, правильно організовані і цікаво проведені. Педагог у своїй роботі враховує вікові, індивідуальні та психологічні особливості своїх вихованців, сприяє розвитку їх здібностей, талантів, організації дозвілля і відпочинку. Сприяє розвитку у школярів самодіяльності, навичок самоврядування, утвердженню в дитячих колективах принципів демократії, гуманізму, пріоритетності загальнолюдських цінностей. Під час проведення виховних заходів застосовує технологію «Створення ситуації успіху», що дає змогу знайти контакт з дітьми, виявити і розвивати їхні здібності, формувати вміння та компетенції. Під час заходів панує творча та доброзичлива атмосфера.

Оксана Сергіївна тісно співпрацює з педагогічним колективом, розвиває мережу гуртків, залучає учнів до їх роботи. Вживає заходів щодо попередження бездоглядності серед неповнолітніх. Оксана Сергіївна спільно з класними керівниками проводить цікаві ранки, конкурси, свята, бесіди, зустрічі, ігри, лінійки, рейди бережливих, вечори відпочинку.

Володіє ІКТ, веде свій методичний блог. Знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

Вдосконалює свій професійний рівень, приймає участь у роботі районного методичного об’єднання педагогів-організаторів. Ділиться ідеями та новинками на педагогічній раді та під час засідань методичного об’єднання класних керівників. Працює над проблемою «Формування моральних і патріотичних якостей підростаючого покоління».

Користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi