Шалигіна Людмила Єгорівна має вищу освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури, працює за фахом в Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІ ст. з 2008 року. Викладає українську мову та літературу у 6, 8 і 9 класах, українську мову у 5 класі. Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж – 15 років.

У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського.

Постійно формує і вдосконалює вміння і навички вільного вираження думок і почуттів. Допомагає учням оволодіти культурою мовлення. Володіє знаннями про сучасні освітні технології, використовує метод проектів, інтерактивні методи навчання, тестування. Велику увагу приділяє вмінню учнів самостійно здобувати знання і використовувати їх на практиці, стимулює активну самостійну діяльність. На уроках часто поєднує колективні та індивідуальні завдання, ігрові та групові форми роботи.

Залучає учнів до роботи шкільного гуртка «Мистецтво спілкування».

Шкільний координатор інтерактивного конкурсу «Сояшник».

Володіє ІКТ.

Знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

Систематично вдосконалює свій професійний рівень, є учасником районного методичного об’єднання вчителів української мови, проблемно-пошукової групи вчителів української мови та літератури, шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Ділиться напрацюваннями на педагогічній раді та під час роботи методичних об’єднань. Працює над проблемою «Поєднання традиційних та інноваційних технологій навчання на уроках української мови та літератури. Використання тестів на уроках української мови та літератури».

Відзначається загальною культурою. Користується авторитетом серед учнів та їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi