• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Звіт про навчально-виховну роботу за 2013/2014 навчальний рік

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учениці 4 класу Степаненко Карина та Семенчук Теятна стали призерами олімпіади з математики, вчитель Скороход Т.С., Учень 8 класу Кондратюк Володимир став призером районного конкурсу-захисту творчих проектів, вчитель Баранова С.Л. Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Баранова С.Л.), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.).

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань. Учні школи прийняли участь у конкурсі «Інтелектуал» та конкурсі «Джентльмен -2013», «Математична карусель».

Школа тримає тісний зв'язок з батьками.

Налагоджена робота батьківського комітету, тричі на рік проводяться загально шкільні батьківські збори.

В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент.

Традиційними для школи стали свята до Дня Збройних сил України, Новорічні ранки та концерти, День Святого Валентина, свято до 8 Березня та Дня Перемоги, завершився навчальний рік Святом Останнього Дзвоника, та святом Випуску учнів 9 класу.

Звіт про навчально-виховну роботу за 2014/2015 навчальний рік

У 2014/2015 навчальному році уся робота була організована згідно річного плану школи. Основна увага під час начально-виховного процесу приділялася патріотичному вихованню учнівської молоді.

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учень 8 класу Ярмошенко Владислав Став переможцем районних олімпіад з біології (вчитель Кондратюк К.І.) та математики (вчитель Литвиненко Т.В.) Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Литвиненко Т.В..), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.), «Соняшник» (вчитель Шалигіна Л.Є.)

Учні школи посіли перше місце у районному конкурсі волонтерських загонів (Педагог-організатор Писаренко О.С.), друге місце у районному конкурсі «Інтелектуал», команд КВК (вчитель Царенко О.В.), призові місця у конкурсах «Джентельмен» (вчитель Середенко В.І.) та «Чарівна панночка» (педагог-організатор Писаренко О.С.). Крім того учні приймали участь у конкурсі екологічних агітбригад.

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань, змагань із шахів і шашок. Учні школи стали призерами районних легкоатлетичних змагань (вчитель Михайловська Г.П.).

В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент.

Організована співпраця з волонтерськими організаціями, неодноразово збиралася допомога для учасників АТО.

У 2014 році відкрито пам’ятну дошку на честь загиблого воїна Бабана Віталія.

Влітку 2015 року проведено захід, присвячений учасникам АТО.

Школа тримає тісний зв'язок з батьками. Налагоджена робота батьківського комітету, тричі на рік проводяться загально шкільні батьківські збори.

Звіт про навчально-виховну роботу за 2015/2016 навчальний рік

У 2015/2016 навчальному році уся робота була організована згідно річного плану школи. Основна увага під час начально-виховного процесу приділялася патріотичному вихованню учнівської молоді, формуванні навичок здорового способу життя.

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учень 9 класу Ярмошенко Владислав став призером районної олімпіади з біології, а учениця 8 класу Цабевська Олександра олімпіади з хімії (вчитель Кондратюк К.І.) Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Литвиненко Т.В..), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.), «Соняшник» (вчитель Шалигіна Л.Є.).

Учениця 8 класу Цабевська Олександра посіла перше місце у районному конкурсі для дівчат, учень 4 класу Рєзніченко Андрій став призером районного конкурсу для хлопців (Педагог-організатор Писаренко О.С.), Команда школи посіла місце у районному конкурсі «Інтелектуал» капітан Ярмошенко Владисдав, (вчитель Царенко О.В.), Крім того учні приймали участь у конкурсі волонтерських загонів та у районному зльоті парламентарів. В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент, на виборах 2015 року його президентом обрано Цабевську Олександру.

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань, змагань із шахів і шашок. Учениця школи Радченко Юлія стала призером районних легкоатлетичних змагань, друге місце виборов Вернидуб Володимир у змаганнях з шахів, команда дівчат (капітан Ковальова Катерина ) – третє місце у змаганнях з баскетболу (вчитель Михайловська Г.П.).

Організована співпраця з волонтерськими організаціями, неодноразово збиралася допомога для учасників АТО.

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi