• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звіт директора

Звіт директора

Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

за 2013/2014 навчальний рік

Навчальний рік розпочався 1 вересня 2013 року «Святом першого дзвоника».

До навчання приступило 86 учнів. Протягом року прибуло 3 учнів, 2 учнів перейшли на навчання до інших шкіл. Навчальний рік тривав 35 навчальних тижнів. Навчальні програми виконано в повному обсязі. Протягом року для учнів були організовані осінні, зимові і весняні канікули. Учні 4 класів склали ДПА з читання, математики і письма, а учні 9 класу - з української мови, математики, географії, біології та англійської мови. За підсумками навчального року 12 учнів нагороджено похвальними листами, учнів переведено до наступних класів, випущено зі школи 10 дев’ятикласників, 2 випускниць нагороджені свідоцтвами з відзнакою.

Для учнів 1-8 класів, та пільгових категорій (загальна кількість 70 дітей) організовано оздоровлення на пришкільному оздоровчому майданчику «Дружба». В період з 02 по 20 червня 2014 року. Для учнів 1 – 4 класів організовано навчальні екскурсії, а для учнів 5 – 8 класів – навчальна практика.

Для учнів початкових класів та дітей з соціально незахищених категорій було організовано гаряче харчування за бюджетний кошти, гаряче харчування для учнів 5- 9 класів організовувалося за батьківський кошт.

Організзовано підвезення учнів, які проживають у селі Кирилівка.

У 2013/2014 навчальному році уся робота була організована згідно річного плану школи.

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учениці 4 класу Степаненко Карина та Семенчук Теятна стали призерами олімпіади з математики, вчитель Скороход Т.С., Учень 8 класу Кондратюк Володимир став призером районного конкурсу-захисту творчих проектів, вчитель Баранова С.Л. Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Баранова С.Л.), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.).

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань. Учні школи прийняли участь у конкурсі «Інтелектуал» та конкурсі «Джентльмен -2013», «Математична карусель».

Школа тримає тісний зв'язок з батьками.

Налагоджена робота батьківського комітету, тричі на рік проводяться загально шкільні батьківські збори.

В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент.

Традиційними для школи стали свята до Дня Збройних сил України, Новорічні ранки та концерти, День Святого Валентина, свято до 8 Березня та Дня Перемоги, завершився навчальний рік Святом Останнього Дзвоника, та святом Випуску учнів 9 класу.

У 2013/2014 навчальному році методична робота школи була спрямована на розв’язання таких завдань:

- Реалізація Державних та районних освітянських програм

- Забезпечення рівного доступу до якісної освіти;

- Створення умов для об’єднання зусиль педагогічних працівників, сім’ї, громадськості в забезпеченні особистісного зростання кожної дитини та максимальної адаптації до соціуму,

- Створення умов для реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство, залучення батьків цих дітей до участі в навчально-виховному процесі,

- Удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми шляхом всебічного розвитку юної особистості з максимальним урахуванням її здібностей;

- Проведення моніторингових досліджень, спрямованих на виявлення якісних показників навчальних досягнень;

- Участь у естафеті «Нові горизонти української школи» та акції «дай руку, першокласнику»

- Впровадження компетентнісно зорієнтованого підходу в навчально-виховний процес;

- Здійснення заходів по реалізації районної проблеми «Запровадження компетентнісно зорієнтованого підходу як основи формування самодостатньої особистості педагога і школяра»,

- Здійснення заходів по реалізації шкільної проблеми «Через школу життєвого успіху до реалізації моделі особистісно-орєнтованої освіти»,

- Виховну роботу в школі була спрямована на реалізацію проблеми «Впровадження педагогічних ідей В.Сухомлинського у формуванні особистості педагога і школяра».

Педагогічні працівники школи були охоплені роботою у методичних об’єднаннях та динамічних групах:

Методичне об’єднання вчителів початкових класів. Проблема: «Впровадження технології «Впровадження педагогічних інновацій в системі початкової освіти» Керівник: Слободянюк С.А.

Методичне об’єднання класних керівників. Проблема: «Впровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського у формуванні особистості школяра». Керівник: Царенко О.В.

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу. Проблема: «Впровадження результатів науково-педагогічних досліджень, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій в роботі вчителів природничого циклу». Керівник: Кондратюк К.І.

Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Проблема: «Впровадження компетентнісно зорієнтованого підходу в навчально-виховний процес». Керівник: Царенко Р.В.

Динамічні групи:

Вчителів, що викладають основи здоров’я, фізичну культуру та трудове навчання. Проблема: «Формування здоров’язберігаючих компетенцій учнів». Керівник: Михайловська Г.П.

Вчителів художньо-естетичного напрямку. Проблема: «Творчий розвиток школярів засобами музичного та образотворчого мистецтва». Керівник: Середенко В.І.

Протягом навчального року вчителі школи брали участь у роботі районних методичних об’єднань та творчих груп. На базі школи проведено 6 районних семінарів, а саме:

семінар вчителів початкових класів, студія 4-х класів вчитель Скороход Т.С. Тема семінару: «Розвиток загальномовленєвих умінь і навичок випускника початкової школи».

семінар педагогів-виховників. Колектив школи. Тема семінару: «Технологія створення ситуації успіху у виховній роботі школи».

семінар вчителів фізичної культури, вчитель Михайловська Г.П. Тема семінару: «Формування стійкої позитивної мотивації до занять фізичною культурою та спортом».

семінар вчителів початкових класів, студія 3-х класів вчитель Середенко В.І. Тема семінару: «Формування екологічної культури особистості».

семінар вчителів математики, вчитель Баранова С.Л. Тема семінару: «Розвиток пізнавальних інтересів до математики засобами активного навчання».

семінар вчителів історії, вчитель Царенко Р.В. Тема семінару: «Реалізація ключових світоглядних компетенцій учнів на уроках історії».

Вчителі школи взяли участь у Великій заочній педагогічній раді, обговоривши питання «Роль педагогічного колективу у вихованні національно-патріотичної свідомості учнів» та у підготували матеріали Методичної естафети «Імідж сучасного вчителя. Науково-методичний супровід розвитку професійної компетентності вчителя, його вплив на якість навчально-виховного процесу».

На педагогічних радах розглядалися зокрема методичні питання «Виховна робота вчителя у школі в педагогічній спадщині В. Сухомлинського», «Формування особистості вчителя та учня у педагогічній спадщині В. Сухомлинського», «Про запровадження нового стандарту освіти в початковій школі» та питання, що стосуються викладання окремих предметів, наприклад: «Про стан викладання читання і письма в початковій школі», «Про стан викладання фізики у 7 – 9 класах», «Про стан викладання математики в Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІ ст.», «Про стан викладання фізичної культури в Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІ ст.», «Про стан викладання історії та правознавства в Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІ ст.»

Курси підвищення кваліфікації у 2013/2014 навчальному році пройшла вчитель англійської мови Бурорічна І.В., вчитель початкових класів Самошка Р.П. пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів, які викладають предмет «Сходинки до інформатики».

Вчителі ділилися досвідом на відкритих уроках, під час Методичного дня, де вчителі представили свої майстер-класи та декадою вчителя, що атестується.

Директор школи Царенко Р.В. став переможцем районного та прийняв участь у обласному конкурсі «Вчитель року».

Школа забезпечена педагогічними кадрами згідно типових штатних розписів.

У 2013/2014 навчальному році атестувалося 8 педагогічних працівників, 3 вчителям підтверджено а двом встановлено вищу кваліфікаційну категорію, один вчитель підтвердив першу кваліфікаційну категорію, двом встановлено другу кваліфікаційну категорію. Один вчитель підтвердив звання вчитель-методист, одному вчителю встановлено звання «старший вчитель».

Один вчитель здобув вищу освіту, один продовжує навчання для її здобуття.

Перед початком 2014/2015 навчального року було відремонтовано навчальні кабінети та класні кімнати.

Олексіївською сільською радою виділено кошти для заміни вікон у класних кімнатах.

Звіт директора

Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

за 2014/2015 навчальний рік

Навчально-виховна робота

Навчальний рік розпочався 1 вересня 2014 року «Святом першого дзвоника».

До навчання приступило 97 учнів. Протягом року прибув 1 учень, 2 учнів перейшли на навчання до інших шкіл. Навчальний рік тривав 35 навчальних тижнів. Навчальні програми виконано в повному обсязі. Протягом року для учнів були організовані зимові і весняні канікули. Учні 4 класів склали ДПА з читання, математики і письма, а учні 9 класу - з української мови, математики, та історії. За підсумками навчального року 10 учнів нагороджено похвальними листами, учнів переведено до наступних класів, випущено зі школи 11 дев’ятикласників, 3 випускників нагороджено свідоцтвами з відзнакою.

Для учнів 1-4 класів, та пільгових категорій (загальна кількість 35 дітей) організовано оздоровлення на пришкільному оздоровчому майданчику «Дружба». В період з 02 по 19 червня 2015 року. Учні 5-8 класів (загальна кількість 25 дітей) у вказаний період навчалися у школі англійської мови.

За рішенням педагогічної ради навчальна практика у 2014/2015 році не проводилася.

Для учнів початкових класів та дітей з соціально незахищених категорій було організовано гаряче харчування за бюджетний кошти, гаряче харчування для учнів 5- 9 класів організовувалося за батьківський кошт.

У 2014/2015 навчальному році уся робота була організована згідно річного плану школи. Основна увага під час начально-виховного процесу приділялася патріотичному вихованню учнівської молоді.

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учень 8 класу Ярмошенко Владислав Став переможцем районних олімпіад з біології (вчитель Кондратюк К.І.) та математики (вчитель Литвиненко Т.В.) Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Литвиненко Т.В..), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.), «Соняшник» (вчитель Шалигіна Л.Є.)

Учні школи посіли перше місце у районному конкурсі волонтерських загонів (Педагог-організатор Писаренко О.С.), друге місце у районному конкурсі «Інтелектуал», команд КВК (вчитель Царенко О.В.), призові місця у конкурсах «Джентельмен» (вчитель Середенко В.І.) та «Чарівна панночка» (педагог-організатор Писаренко О.С.). Крім того учні приймали участь у конкурсі екологічних агітбригад.

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань, змагань із шахів і шашок. Учні школи стали призерами районних легкоатлетичних змагань (вчитель Михайловська Г.П.).

В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент.

Організована співпраця з волонтерськими організаціями, неодноразово збиралася допомога для учасників АТО.

У 2014 році відкрито пам’ятну дошку на честь загиблого воїна Бабана Віталія.

Влітку 2015 року проведено захід, присвячений учасникам АТО.

Школа тримає тісний зв'язок з батьками. Налагоджена робота батьківського комітету, тричі на рік проводяться загально шкільні батьківські збори.

Методична робота

У 2014/2015 навчальному році методична робота школи була спрямована на розв’язання таких завдань:

- Здійснення заходів по реалізації районної проблеми «Запровадження компетентнісно зорієнтованого підходу як основи формування самодостатньої особистості педагога і школяра»,

- Здійснення заходів по реалізації шкільної проблеми «Через школу життєвого успіху до реалізації моделі особистісно-орєнтованої освіти»,

- Виховну роботу в школі була спрямована на реалізацію проблеми «Впровадження педагогічних ідей В.Сухомлинського з метою патріотичного виховання учнів».

Педагогічні працівники школи були охоплені роботою у методичних об’єднаннях та динамічних групах: Методичне об’єднання вчителів початкових класів. Проблема: «Впровадження технології «Впровадження педагогічних інновацій в системі початкової освіти» Керівник: Середенко В.І.; Методичне об’єднання класних керівників. Проблема: «Впровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського у формуванні особистості школяра». Керівник: Царенко О.В.; Методичне об’єднання вчителів природничого циклу. Проблема: «Впровадження результатів науково-педагогічних досліджень, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій в роботі вчителів природничого циклу». Керівник: Кондратюк К.І.;Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Проблема: «Впровадження компетентнісно зорієнтованого підходу в навчально-виховний процес». Керівник: Царенко Р.В.

Динамічна група вчителів, що викладають основи здоров’я, фізичну культуру та трудове навчання. Проблема: «Формування здоров’язберігаючих компетенцій учнів». Керівник: Михайловська Г.П.

Вчителі початкових класів Олексіївської школи Середенко Валентина Іванівна та Гулько Олена Сергіївна підготували матеріали для он-лайн семінару вчителів трудового навчання по темі «Використання між предметних зв’язків на уроках трудового навчання».

Вчитель історії Царенко Роман Васильович став учасником всеукраїнської конференції вчителів історії у м. Кіровоград де ділився досвідом по проблемі «Формування предметних компетентностей учнів на уроках історії».

Вчитель світової літератури Царенко Олена Василівна брала участь у обласному семінарі керівників мовних таборів.

Протягом навчального року вчителі школи брали участь у роботі очних та заочних районних методичних об’єднань та творчих груп.

Всі педагогічні працівники завели електрону пошту для швидкого обміну інформацією та власні блоги, де мають можливість ділитися напрацюваннями, викладати свої методичні розробки.

Вчителі школи взяли участь у Великій заочній педагогічній раді, обговоривши питання «Використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання як умова підвищення якості сучасної освіти» та у підготували матеріали Методичної естафети «Інформаційно-освітній простір – новий вимір освітнього простору: переваги та недоліки».

На шкільних педагогічних радах розглядалися такі методичні питання «Про впровадження нового стандарту освіти в початковій школі», «Про впровадження нового стандарту освіти в основній школі», «Про стан викладання географії та біології», «Про патріотичне виховання учнів в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського», «Про стан викладання інформатики», «Про роботу з обдарованими дітьми».

У 2014/2015 році атестацію в школі пройшли вчителі української мови та літератури Царенко О.В. та Шалигіна Л.Є.. атестація була організована на належному методичному рівні.

Курси підвищення кваліфікації у 2014/2015 навчальному році пройшла вчитель біології та географії Кондратюк К.І., вчитель української мови Царенко О.В., музичного мистецтва Середенко В.І.

Вчителі ділилися досвідом на відкритих уроках, під час Методичного дня, де вчителі представили свої майстер-класи та декадою вчителя, що атестується.

В кінці навчального року вчителі представили творчі звіти

2014/2015 рік став завершальним у роботі над науково-методичною проблемою «Через школу життєвого успіху до реалізації моделі особистісно-орієнтованої освіти». За матеріалами обговорення проблеми, яке пройшло у червні 2015 року, планується видати узагальнюючу збірку.

Зміцнення матеріально-технічної бази школи

У 2014 та 2015 роках

Було замінено вікна у 9 навчальних кабінетах на гроші Олексіївської сільської ради.

Здійснено ремонт у всіх навчальних кабінетах,

Відремонтовано систему опалення та здійснено її перевірку готовності до опалювального сезону,

Проведено ремонт криниці,

Встановлено 1 унітаз, відремонтовано бойлер, придбано матеріали для підготовки приміщення школи до нового навчального року.

Звіт директора

Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

за 2015/2016 навчальний рік

Навчально-виховна робота

Навчальний рік розпочався 1 вересня 2015 року «Святом першого дзвоника».

До навчання приступило 97 учнів. Протягом року прибуло 8 учнів, станом на 27 травня 2016 року у школі навчається 105 учнів. Навчальний рік тривав 35 навчальних тижнів. Навчальні програми виконано в повному обсязі. Протягом року для учнів були організовані осінні, зимові і весняні канікули. Учні 4 класів склали ДПА з читання, математики і письма, а учні 9 класу - з української мови, математики, та історії. За підсумками навчального року 7 учнів нагороджено похвальними листами, 99 учнів переведено до наступних класів, випущено зі школи 8 дев’ятикласників, 1 випускник нагороджений свідоцтвам з відзнакою. За підсумками 2015/2016 навчального року 21 учень мають оцінки високого і достатнього рівня.

Для учнів 1-3 класів, та пільгових категорій (загальна кількість 71 дитина) організовано оздоровлення на пришкільному оздоровчому майданчику «Дружба». В період з 30 травня по 16 червня 2016 року. Учні 3,4 та 8 класів (загальна кількість 25 дітей) у вказаний період навчалися у школі англійської мови.

За рішенням педагогічної ради навчальна практика у 2015/2016 році не проводилася.

Для учнів початкових класів та дітей з соціально незахищених категорій було організовано гаряче харчування за бюджетний кошти, гаряче харчування для учнів 5- 9 класів організовувалося за батьківський кошт.

У 2015/2016 навчальному році уся робота була організована згідно річного плану школи. Основна увага під час начально-виховного процесу приділялася патріотичному вихованню учнівської молоді, формуванні навичок здорового способу життя.

Діти приймали участь у більшості районних предметних олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсі ім. П. Яцика. Учень 9 класу Ярмошенко Владислав став призером районної олімпіади з біології, а учениця 8 класу Цабевська Олександра олімпіади з хімії (вчитель Кондратюк К.І.) Також учні стали учасниками всеукраїнських інтерактивних конкурсів «Кенгуру» (вчитель Литвиненко Т.В..), «Колосок» та «Геліантус» (вчитель Кондратюк К.І.), «Соняшник» (вчитель Шалигіна Л.Є.).

Учениця 8 класу Цабевська Олександра посіла перше місце у районному конкурсі для дівчат, учень 4 класу Рєзніченко Андрій став призером районного конкурсу для хлопців (Педагог-організатор Писаренко О.С.), Команда школи посіла місце у районному конкурсі «Інтелектуал» капітан Ярмошенко Владисдав, (вчитель Царенко О.В.), Крім того учні приймали участь у конкурсі волонтерських загонів та у районному зльоті парламентарів. В школі діє орган учнівського самоврядування – парламент, на виборах 2015 року його президентом обрано Цабевську Олександру.

Олексіївська школа була представлена у різноманітних спортивних конкурсах, зокрема, змагань з міні-футболу, футболу, на приз «Шкіряний м’яч», баскетболу та легкоатлетичних змагань, змагань із шахів і шашок. Учениця школи Радченко Юлія стала призером районних легкоатлетичних змагань, друге місце виборов Вернидуб Володимир у змаганнях з шахів, команда дівчат (капітан Ковальова Катерина ) – третє місце у змаганнях з баскетболу (вчитель Михайловська Г.П.).

Організована співпраця з волонтерськими організаціями, неодноразово збиралася допомога для учасників АТО.

Школа тримає тісний зв'язок з батьками. Налагоджена робота батьківського комітету, тричі на рік проводяться загально шкільні батьківські збори.

Методична робота

У 2015/2016 навчальному році методична робота школи була спрямована на розв’язання таких завдань:

здійснення заходів по реалізації проблеми районного методичного кабінету «Запровадження компетентнісно зорієнтованого підходу як основи формування самодостатньої особистості педагога і школяра».

здійснення заходів по реалізації проблеми школи «Упровадження особистісно-орієнтованого та компетентнісного підходу з метою формування особистості, здатної до життєвої творчості та самореалізації у нових соціальних умовах».

забезпечення реалізації принципу наступності в розвитку, навчанні та вихованні дітей як цілісних особистостей;

спрямування навчально-виховного процесу на формування компетентної, морально здорової, з активною громадянською позицією особистості молодшого школяра;

продовження активного впровадження сучасних інтерактивних технологій у систему роботи вчителя;

активізація упровадження в навчально-виховний процес виховних технологій, що сприяють формуванню здоров’язбережувальних компетентностей дітей та учнівської молоді;

активізація співпраці з органами державної влади та громадськими організаціями щодо профілактики правопорушень, формування просоціальної поведінки у школярів;

здійснення науково-методичного супроводу щодо організації національно-патріотичного виховання у школі.

Виховна робота в школі спрямована на реалізацію проблеми «Впровадження педагогічних ідей В.Сухомлинського у формуванні патріотизму та національної самосвідомості».

здійснення психолого-педагогічної підтримки обдарованих учнів. Поповнення банку даних обдарованих дітей.

Педагогічні працівники школи були охоплені роботою у методичних об’єднаннях та динамічних групах: Методичне об’єднання вчителів початкових класів. Проблема: «Впровадження технології «Впровадження педагогічних інновацій в системі початкової освіти» Керівник: Середенко В.І.; Методичне об’єднання класних керівників. Проблема: «Впровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського у формуванні особистості школяра». Керівник: Царенко О.В.; Методичне об’єднання вчителів природничого циклу. Проблема: «Впровадження результатів науково-педагогічних досліджень, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій в роботі вчителів природничого циклу». Керівник: Кондратюк К.І.;Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Проблема: «Впровадження компетентнісно зорієнтованого підходу в навчально-виховний процес». Керівник: Царенко Р.В.

Динамічна група вчителів, що викладають основи здоров’я, фізичну культуру та трудове навчання. Проблема: «Формування здоров’язберігаючих компетенцій учнів». Керівник: Михайловська Г.П.

Вчитель географії Кондратюк Катерина Іванівна підготувала та провела семінар вчителів географії на тему: «Удосконалення уроків географії шляхом використання ігрових форм навчання».

Вчителі початкових класів Олексіївської школи Слободянюк Світлана Анатоліївна, Вергун Олена Олександрівна та педагог-організатор Писаренко Оксана Сергіївна ділилися досвідом на семінарі вихователів групи продовженого дня з проблеми: «Організаційні форми навчально-пізнавальної діяльності в ГПД».

Вчитель історії Царенко Роман Васильович став лауреатом районного конкурсу «Учитель року 2016» у номінації «Історія».

Протягом навчального року вчителі школи брали участь у роботі очних та заочних районних методичних об’єднань та творчих груп.

Всі педагогічні працівники завели електрону пошту для швидкого обміну інформацією та власні блоги, де мають можливість ділитися напрацюваннями, викладати свої методичні розробки.

Вчителі школи взяли участь у Великій заочній педагогічній раді, обговоривши питання «Акмеологічні технології успішного виховання, навчання і розвитку суб’єктів освітнього процесу» та у підготували матеріали Методичної естафети «Інформаційно-освітній простір – новий вимір освітнього простору: переваги та недоліки».

На шкільних педагогічних радах розглядалися такі методичні питання «Про патріотичне виховання учнів у педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського», «Організація роботи з обдарованими учнями», «Про стан викладання природознавчих дисциплін в початковій та основній школі», «Про стан викладання курсу «Інформатика» в початковій школі», «про результати участі у районних олімпіадах та конкурсах», «Про систему виховної роботи школи», «Про роботу шкільних методичних об’єднань» тощо.

Курси підвищення кваліфікації у 2015/2016 навчальному році пройшли вчителі початкових класів Скороход Т.С., Слободянюк С.А., Вергун О.О., педагог-організатор Писаренко О.С.

У 2015/2016 році атестацію в школі пройшли вчителі початкових класів Слободянюк С.А., географії та біології Кондратюк К.І., педагог-організатор Писаренко О.С.

Вчителі ділилися досвідом на відкритих уроках, під час Методичного дня, де вчителі представили свої майстер-класи та декадою вчителя, що атестується.

В кінці навчального року вчителі представили творчі звіти

Зміцнення матеріально-технічної бази школи

У 2015 та 2016 роках

Було замінено чотири вікна у їдальні, проведено ремонт зовнішнього оздоблення стіни та даху школи..

Здійснено ремонт у всіх навчальних кабінетах,

здійснено перевірку готовності системи опалювання до опалювального сезону.

Кiлькiсть переглядiв: 533

Коментарi