До війни та у післявоєнні роки в селі Олексіївці працювало три школи у звичайних селянських хатах. Учні навчалися у дві зміни.

Пізніше, у 1957 році було збудовано нову школу. Це було звичайне типове приміщення, яке налічувало дев’ять класних кімнат, маленьку учительську і бібліотеку. У школі було пічне опалення. В окремих приміщеннях працювали їдальня та майстерня. Спортивного залу не було. Та все шкільне обійстя завжди були доглянуті і охайні./Files/images/1.JPG

1 вересня 1983 року пролунав перший дзвоник у новій двоповерховій школі, збудованій на гроші колгоспу імені Свердлова.

До занять приступило 170 учнів. За 30 років роботи школу закінчило понад 1500 випускників.

/Files/images/3.JPGЧотири роки школою керував Муржак Семен Остапович, вчитель російської мови та літератури, а з серпня 1987 року директором було призначено вчителя фізики, Чернієнка Володимира Олександровича, який пропрацював на цій посаді 22 роки. За багаторічну сумлінну працю нагороджений відзнакою «Відмінник освіти України». За роки його керівництва школа стала однією з кращих у районі.

В різні роки вчителі Олексіївської школи Сторчак Іван Леонтійович, Чернієнко Раїса Василівна, Скопенко Ольга Федорівна були нагороджені відзнакою «Відмінник освіти України"

/Files/images/Фото0449.jpgУ вересні 2009 року директором школи став Царенко Роман Васильович, вчитель історії та правознавства.

У лютому 2013 року на свято зустрічі шкільних друзів до школи завітало близько ста випускників.

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi